Меню

Про компанію

Ласкаво просимо на сайт інтернет-магазину GOSBI Україна. Ми є офіційним дилером компанії виробника і пропонуємо Вам новий унікальний продукт - якісні корми для домашніх тварин. Компанія GOSBI вже більше 40 років займається розвитком і вдосконаленням своєї продукції, тепер її корми можна купити і в Україні!

Основна наша мета - це найвища якість кормів, а відповідно здоров'я та благополуччя домашніх тварин. Пріоритет компанії це довіра покупців, перспектива і довгострокове плідне співробітництво. Саме тому ми завжди лояльні до наших покупців і готові запропонувати кращу продукцію на ринку за доступною кожному ціною.

Ми використовуємо нашу спеціальну схему приготування і обробки продуктів. Корми готуються при низьких температурах, що зберігає смакові та якісні властивості! Наші корми основані на натуральних інгредієнтах, особливих процесах приготування їжі і повній відсутності будь-яких штучних шкідливих добавок та консервантів.

Саме турбота про тварин і націленість на успішний розвиток компанії дозволяють нам вдосконалюватися кожен день і виробляти більш здорове, безпечне і смачне харчування.

Корма для тварин Gosbi

Лінійки продукції

DeliCat
Original
Life
Exclusive Grain Free
Exclusive
Natsbi
Plaisirs
Maternal
Fresko
Gosbits
Gosbi - корма для тварин
Gosbi - корма для тварин