Меню

Про компанію

Ласкаво просимо на сайт інтернет-магазину GOSBI Україна. Ми є офіційним дилером компанії виробника і пропонуємо Вам новий унікальний продукт - якісні корми для домашніх тварин. Компанія GOSBI вже більше 40 років займається розвитком і вдосконаленням своєї продукції, тепер її корми можна купити і в Україні!

Основна наша мета - це найвища якість кормів, а відповідно здоров'я та благополуччя домашніх тварин. Пріоритет компанії це довіра покупців, перспектива і довгострокове плідне співробітництво. Саме тому ми завжди лояльні до наших покупців і готові запропонувати кращу продукцію на ринку за доступною кожному ціною.

Ми використовуємо нашу спеціальну схему приготування і обробки продуктів. Корми готуються при низьких температурах, що зберігає смакові та якісні властивості! Наші корми основані на натуральних інгредієнтах, особливих процесах приготування їжі і повній відсутності будь-яких штучних шкідливих добавок та консервантів.

Саме турбота про тварин і націленість на успішний розвиток компанії дозволяють нам вдосконалюватися кожен день і виробляти більш здорове, безпечне і смачне харчування.

Корма для тварин Gosbi

Виробництво кормів Госбі на фабриці в Іспанії

 

Компанія Госбі (Іспанія) спеціалізується на виготовленні та продажу якісних кормів для домашніх тварин. Асортимент продукції компанії включає повний комплекс поживних і збалансованих кормів для собак і кішок, які вигідно відрізняються своїм складом, якістю продуктів і технологією виготовлення. У магазині представлені сухі корми, вологі поживні добавки, м'ясні і рибні консерви для тварин, молочні суміші для годування кошенят і цуценят, шампуні для догляду за шерстю і м'які зручні підстилки. Усі корма розроблені індивідуально для тварин різного віку і порід, відрізняються розміром гранул, мають зручну упаковку.

Ми використовуємо нашу спеціальну схему приготування і обробки продуктів. Корми готуються при низьких температурах, що зберігає смакові та якісні властивості продуктів!

У нашому інтернет магазині Ви можете ознайомитися з усією продукцією компанії Gosbi, вибрати потрібний вам товар, прочитати відгуки про нього і зробити покупку. Ми напряму співпрацюємо з заводом виробником і готові запропонувати найвигіднішу ціну і лояльні умови для постійних покупців. Офіс і магазин компанії розташовані в Києві, доставка замовлень здійснюється по всій Україні будь-яким зручним способом.