Меню

Catsbi

Порівняння товарів (0)


Наповнювач для котів Catsbi Bentonite Clumping

Наповнювач для котів Catsbi Bentonite Clumping

Бентонітовий наповнювач для котячих туалетів без запаху

Очікується

Ефективність - це концепція, яка визначає цю лінію котячих туалетів. Очищайте лотки з мінімальним щоденним обслуговуванням, усуваючи брудні агломерати, щоб підтримувати чистий і свіжий ящик для сміття, викидаючи дуже мало продуктів завдяки його великій абсорбуючій та агломеруючій здатності. 3 види сировини на вибір: бентоніт, кукурудза або рослинні волокна.

100% натуральний наповнювач для котячих туалетів без запаху, що злипається, виготовлений з бентоніту натрію. Він миттєво утворює дуже однорідні грудки піску. Вловлює запахи, перш ніж вони розвіються. 99,9% вільний від пилу. Ультракомпактні гранули дбайливо ставляться до ваших лап і забезпечують високу абсорбцію рідини з тривалим терміном зберігання. Гіпоалергенний, не містить хімічних речовин і добавок, зберігаючи здорове середовище для вас і ваших близьких.

Інструкція із застосування: щодня видаляйте лопатою грудки агломерованого піску та наповнюйте пісочницю, коли вона спорожняється. Приблизно раз на місяць повністю спорожнюйте та замінюйте всю підстилку для максимальної гігієни.

Лінійки продукції

Original
Exclusive Grain Free
DeliCat
Life
Exclusive
Maternal
Natsbi
Plaisirs
Gosbits
Fresko