Меню

Партнерство для магазинів та розплідників

Запрошуємо в сім'ю Госбі Любителів тварин, Заводчиків і Амбасадорів!

Корми Госбі - це сім'я однодумців, де тварини - це велика частина сім'ї

Наша концепція проста: ми не годуємо членів своєї родини кормом, в якому є невідомі інгредієнти та добавки, що можуть завдати шкоди тваринці. Головна відмінність корму Госбі і його перевага полягає в тому, що використовуються інгредієнти, придатні до вживання в їжу людини, і таким чином ми годуємо звірятко їжею не гіршої якості, ніж їмо самі!


                  


Госбі - один з небагатьох кормів у світі, який вказує на своїх пачках знак приналежності до організації PETA. Люди за етичне ставлення до тварин (англ. People for the Ethical Treatment of Animals, PETA) - американська організація, що позиціонує свою діяльність як ведення боротьби за права тварин.

В основі зоозахисних принципів організації лежить переконання в тому, що тварини мають права і заслуговують на те, щоб їхні основні інтереси були враховані незалежно від того, чи приносять вони користь людям. Ця організація має на увазі, що тварини мають такі самі права, як люди. І тому їх не можна годувати інгредієнтами, непридатними в їжу людини або такими, що вводять в оману.

Знак приналежності до організації PETA означає, що склад корму перевірений і підтверджений як безпечний і сумісний з усіма потребами організму тварин.

  • Госбі має багато лінійок кормів як для собак, так і котів: від бюджетних до ексклюзивних і в кожній лінійці всі компоненти найвищого ґатунку.
  • Чітко розписаний склад корму без туманних інгредієнтів і тверджень.
  • У кормі немає барвників, хімічних ароматизаторів і штучних підсилювачів смаку, про що зазначено на упаковці.
  • Корм лінійки Екслюзив і Ексклюзив грейн фрі - це 2% вітамінів і лікувальних трав, чудово підібраний склад і найкращі компоненти з доступних на ринку Європи, що дали йому змогу завоювати серця понад 1 млн собак 2024 року в Іспанії.
  • Весь корм гіпоалергенний, Ви забудете про алергію, оченята, що течуть, свербіж шкіри, здуття живота, випадіння шерсті, величезні пірамідки від неперетравленої їжі та багато інших неприємностей, які виникають при годуванні неякісним кормом.
Якщо Ви заводите вихованця як близького члена сім'ї, і хочете гарантовано знати що він їсть тільки найкраще, то запрошуємо Вас приєднатися до нашої сім'ї Госбі. Якщо залишилися сумніви ми Вам надішлемо пробник з кормом і відповімо на всі Ваші запитання.

Умови для амбасадорів, заводчиків і просто людей, які люблять своїх улюбленців, ми більш детально розповімо Вам в особистому листуванні або за телефоном +38 (050) 377-77-40.


Лінійки продукції

Original
Exclusive Grain Free
DeliCat
Life
Exclusive
Maternal
Natsbi
Plaisirs
Gosbits
Fresko
Gosbi - корма для тварин
Gosbi - корма для тварин